Programm

Festivaliga seotud kontserdid 2016. aastal.

Kaunimad jõululaulud / Рождество в музыке

E 19.12 kell 18

Pühtitsa Jumalaema Uinumise stavropigiaalne nunnaklooster /
Пюхтицкий Успенский ставропигиальный женский монастырь

  • Natalia Setškarjeva, flööt, Venemaa / Наталья Сечкарёва, флейта, Россия
  • Aleksandr Bolotin, klaver, Venemaa / Александр Болотин, Россия
  • Ivo Posti, kontratenor, Eesti / Иво Пости, контратенор, Эстония
  • Allar Kaasik, tšello, Eesti / Аллар Каазик, виолончель, Эстония
  • Vladimir Jermakov, löökpillid, Eesti / Владимир Ермаков, перкуссия, Эстония
  • Puškini nimeline keelpillikvartett, Venemaa / Cтрунный квартет „Пушкин-квартет“, Россия
  • Pühtitsa Jumalaema Uinumise stavropigiaalse kloostri nunnade koor, Eesti
    Dirigent kuuletuja Maria Komarova
    Хор монахинь Пюхтицкого Успенского ставропигиального монастыря, Эстония
    Pегент хора послушница Мария Комарова

Kavas: Händel, Beethoven, Reger, Adam, Bortnjanski, Sibelius, Sink, Ellerhein-Metsala, Grigorjeva, Sisask
Гендель, Бетховен, Бортнянский, Сибелиус, Синк, Эллерхейн-Метсала, Регер, Адам, Григорьева

Sissepääs tasuta / Вход свободный

Korraldaja jätab endale õiguse muuta kava.

Kaunimad jõululaulud

K 21.12 kell 18

Kohtla-Järve Kultuurikeskus

  • Natalia Setškarjeva, flööt, Venemaa
  • Aleksandr Bolotin, klaver, Venemaa
  • Ivo Posti, kontratenor, Eesti
  • Allar Kaasik, tšello, Eesti
  • Vladimir Jermakov, löökpillid, Eesti
  • Puškini nimeline keelpillikvartett, Venemaa

Kavas: Beethoven, Reger, Adam, Bortnjanski, Sibelius, Sink, Ellerhein-Metsala, Grigorjeva, Sisask

Sissepääs tasuta

Korraldaja jätab endale õiguse muuta kava.

Pilv üle kuu

T 20.12 kell 18

Sillamäe Kultuurikeskus

  • Natalia Setškarjeva, flööt, Venemaa
  • Aleksandr Bolotin, klaver, Venemaa
  • Ivo Posti, kontratenor, Eesti
  • Allar Kaasik, tšello, Eesti
  • Vladimir Jermakov, löökpillid, Eesti
  • Puškini nimeline keelpillikvartett, Venemaa

Kavas: Beethoven, Reger, Adam, Tormis, Sviridov, Sink, Ellerhein-Metsala, Grigorjeva

Piletid 3€ / 2€ müügil Sillamäe Kultuurikeskuse kassas

Korraldaja jätab endale õiguse muuta kava.

Рождество в музыке

Пт, 23. Декабрь, 19.00

Просветительский центр при соборе Феодоровской иконы Божией Матери, Санкт-Петербург

  • Наталья Сечкарёва, флейта, Россия
  • Иво Пости, контратенор, Эстония
  • Аллар Каазик, виолончель, Эстония
  • Владимир Ермаков, перкуссия, Эстония
  • Cтрунный квартет «Пушкин-квартет», Россия

В программе: Гендель, Бетховен, Бортнянский, Регер, Адам, Сибелиус, Синк, Эллерхейн-Метсала, Григорьева

Вход свободный.

Möödunud kontserdid

Piiskop Platonile pühendatud muusikafestival MUSICA HYMNIS

ÕPETAJATE PÄEVA KONTSERT

N 06.10 kell 17 Kohtla-Järve kultuurikeskus

  • ARNIS PAURS, bass, Läti
  • RIHARDS RUDZĪTIS, bariton, Läti
  • MIKUS ABARONINŠ, tenor, Läti
  • ALLAR KAASIK, tšello, Eesti
  • Meeskoor LOGOS, Läti
  • Dirigendid IOANNE SHENROCK, ARNIS PAURS, RIHARDS RUDZĪTIS, Läti

Kavas: Bleive, Sink, Pelēcis, Grigorjeva, läti ortodoksi kirikumuusika

Piiskop Platonile pühendatud muusikafestival

MUSICA HYMNIS

AVAKONTSERT

P 18.09 kell 16:30 Pootsi-Kõpu Püha Kolmainu kirik
Kontserdil osaleb Tallinna ja kogu Eesti ülipühitsetud metropoliit Stefanus

  • PIRJO JONAS, sopran, Eesti
  • IVO POSTI, kontratenor, Eesti
  • ULLA KRIGUL, orel, Eesti
  • ALLAR KAASIK, tšello, Eesti
  • Eesti Televisiooni tütarlastekoor, kunstiline juht Aarne Saluveer
  • N. Rimski-Korsakovi Muusikakolledži Algirdas Paulavičiuse nimeline noorte kammerorkester, Venemaa
  • Dirigent ALEKSEI VASSILJEV, Venemaa

Kavas: Pergolesi, Mozart, Bleive, Süda, Pärt, Grigorjeva

Konsert koostöös: MTÜ Kõpu Arenduskeskuse ja Pootsi-Kõpu Püha Kolmainu kiriku kogudusega.

Kontsert on tasuta.

Vabatahtlikud annetused kiriku restaureerimise heaks MTÜ Kõpu Arenduskeskus a/a EE131010220237778221

Vaata vastukajasid

Piiskop Platonile pühendatud muusikafestival MUSICA HYMNIS

R 07.10 kell 18 Narva Hermanni linnus
Kontserdil osaleb Narva ja Peipsiveere piiskop LAATSARUS

  • ARNIS PAURS, bass, Läti
  • RIHARDS RUDZĪTIS, bariton, Läti
  • MIKUS ABARONINŠ, tenor, Läti
  • ALLAR KAASIK, tšello, Eesti
  • Meeskoor LOGOS, Läti
  • Dirigendid IOANNE SHENROCK, ARNIS PAURS, RIHARDS RUDZĪTIS, Läti

Kavas: Bleive, Sink, Pelēcis, Grigorjeva, läti ortodoksi kirikumuusika

Kontsert on tasuta.

Eesti Vabariigi taasiseseisvumise 25. aastapäevale pühendatud kontsert

VIIULIKUNSTI LÄTETEL

L 20.08 kell 17:00
Sillamäe Katolik kirik

  • Barokkansambel KATARIINA SUURE SOLISTID, Peterburi
  • Andrei Rešetin, viiul
  • Andrei Penjugin, viiul
  • Anna Burtseva, tšello
  • Irina Šneerova, klavessiin

Kavas: Piantanida, Madonis, dall’Oglio, Handoškin, Schiatti

Piletid: 3 eur, 2 eur
müügil Sillamäe Kultuurikeskuse kassas E–R 09:30–17:30


Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

PILETID MÜÜGIL

Kõikides kontserdipaikades tund enne kontserdi algust kohapeal.